Tytuł wyścigowy Formuły E’ wśród ogłoszonych

  • Post author:
  • Post category:Bitcoin

Tytuł wyścigowy Formuły E’ wśród ogłoszonych dziś czterech gier napędzanych NFT

Nieczytelne żetony kwitną, a Animoca Brands i Skymarch odsłaniają nadchodzące gry napędzane przez NFT.

Firma gamingowa Blockchain, Animoca Brands, ogłosiła umowę licencyjną na elektryczne jednomiejscowe mistrzostwa Formuły E w wyścigach samochodowych Formuły E w celu opracowania Bitcoin Revolution gry sportowej z napędem blokowym na nieczytelne żetony (NFTs).

W grze Formula E żeton użytkowy REVV firmy Animoca zostanie wykorzystany jako waluta w grze. REVV jest również używany jako waluta w grze w przypadku tytułu Animoca’s F1 Delta Time oraz nadchodzącej gry MotoGP.

Formuła E została stworzona w 2011 r. przez Jeana Todta z Międzynarodowej Federacji Samochodowej (FIA) i zadebiutowała w 2014 r. w Pekinie. Obecnie organizacja organizuje 14 wyścigów w 12 miastach na pięciu kontynentach w każdym sezonie, a sezonowe mistrzostwa przyciągają 411 milionów widzów.

Po zawieszeniu obecnego sezonu z powodu pandemii wirusa koronaawirusowego, 5 sierpnia wznowiono szóste mistrzostwa Formuły E w Berlinie.

6 listopada był wielkim dniem dla ogłoszeń NFTs, a Enjin, deweloper ekosystemu gier opartych na łańcuchach blokowych, ogłosił, że współpracuje z kanadyjskim studiem Skymarch, aby wprowadzić na rynek trzy unikalne tytuły, które wykorzystują nieczytelne żetony “do ulepszenia podstawowej rozgrywki”.

Najbliższe gry obejmują Crystals of Fate, kolekcjonerską grę karcianą z “systemem walki w czasie rzeczywistym”, Zeal, grę akcji skoncentrowaną na grze typu “gracz na odwrót” oraz The Galaxy of Lemuria, MMORPG, która umożliwia przetrwanie.

Główny protokół zdecentralizowanych finansów (DeFi) Aave ogłosił również promocyjne partnerstwo z blokowym “cyfrowym wszechświatem zwierząt domowych” Axie Infinity. Aave będzie sponsorować nadchodzący sezon “Axie Community Alpha”, dając graczom do wygrania 4.000 AAVE, podczas gdy gracze z co najmniej 0,65 AAVE zamkniętymi na klucz mogą ubiegać się o “limitowaną edycję Aave-themed NFT” przed 6 grudnia.

Dapper Labs’ NBA Top Shot uruchomił również “rzadką” falę “Premium Pack” kolekcjonerskich NFT

1.203 z 3.411 pakietów zostało sprzedanych w ciągu 90 minut od rozpoczęcia sprzedaży żetonów. Z każdym pakietem w cenie 24$ każdy, Top Shot sprzedał już prawie 300.000$ żetonów do koszykówki o wartości “chwil”.

Rok 2020 przyniósł wzrost popularności NFT, a według DappRadar, pięć największych w Ethereum targowisk NFT napędzanych przez Ethereum doprowadziło w październiku do wzrostu dziennego wolumenu o ponad 1 milion dolarów.

Od tego czasu sprzedaż NFT spadła, przy czym pięć największych rynków napędzanych przez NFT napędzanych przez Ethereum napędziło dziennie 263.000 dolarów w handlu.